מדבירים המלצות

המלצות וטיפים חשובים לחיפוש מדבירים מומלצים

 

הדברה שנתית של חרקים עוקצים, ג'וקים, נמלים או עכברים בבית או בדירה היא פעולת הדברה מומלצת בכל תחילת עונת ההדברה באביב על ידי מדבירים מומלצים. הדברת מזיקים נפוצה כיום בכל בית בין אם מדובר בתכשירי הדברה לקהל הרחב או באמצעות שירותי הדברה של מדבירים מומלצים. כשמדובר בתופעה נקודתית קטנה כמו ג'וק שחור שנכנס מהחלון ישנם אנשים שרוכשים תכשיר הדברה בטמבורייה הקרובה אך כשמדובר בתופעה של מזיקים בהיקף גדול מומלץ לשכור שירותי הדברה של מדבירים מומלצים. האזרח הקטן הרוכש תכשיר הדברה אינו מודע בהרבה מקרים לסוג המזיק ולהיקף התופעה ואף אינו יודע האם מדובר בתכשיר הדברה ירוקה או בתכשיר אסור לשימוש. בהרבה מקרים נמכרים ללא פיקוח תכשירי הדברה שאינם בתוקף או כאלה שמתאימים לשימוש של מדבירים בלבד ואותו אדם שרכש תכשיר הדברה יכול לסכן את עצמו ואת הסביבה הקרובה אליו. אופי השימוש של תכשירי הדברה משתנה מתכשיר הדברה אחד לשני וחשוב שבעל מקצוע מיומן יבצע את פעולת ההדברה.

 

היכן מחפשים מדבירים מומלצים

ההמלצה שלנו היא לא להזמין מדביר זול משמעותי לביתכם. התייעצו עם בני משפחה או חברים שבצעו הדברה ביתית ותשכרו שירותי הדברה רק של מדבירים מומלצים באזורכם. ישנם לא מעט שרלטנים שמתחזים למדבירים ולכן תוודאו שלאותו מדביר מומלץ ישנו רישיון הדברה בתוקף לאותו סוג המזיק בביתכם. מדבירים מומלצים על ידי בני משפחה או חברים הם אלו שיעניקו לכם שירות הוגן במחיר סביר כולל אחריות לטיפול. מדבירים מומלצים הם מדבירים שיודעים לתת שירותי הדברה למגוון רחב של מזיקים בין אם מדובר בשרותי הדברת עכברים או שירותי הדברת חרקים עוקצים, הדברת עכבישים, הדברת נמלים, הדברת ג'וקים ושאר אורחים בלתי קרואים. מדביר מומלץ יתחקר אתכם לעומק לפני ביצוע הדברה על מנת להבין ולהכיר מקרוב את בעיית המזיקים בביתכם ואת רמת הנגיעות. מדביר מומלץ גם יתאר בפניכם כיצד תתבצע ההדברה ואת הוראות הבטיחות. כל אלו יבטיחו שירות הוגן ואמין וימנע עוגמת נפש מיותרת.

הדברת עכברים ◊ לוכד עכברים ◊ לכידת עכברים ◊ לכידת עכבר ◊ ריסוס נגד עכברים ◊ מלכודת עכברים ◊ מלכודת לעכברים ◊ מלכודת הומאנית לעכברים ◊ עכבר בבית ◊ עכברים בבית ◊ הדברת חולדות ◊ בבית חולדה בגג ◊ חולדה במטבח ◊ חולדה באסלה ◊ הדברת חולדות בביוב ◊ ריסוס נגד חולדות ◊ חולדה נורבגית ◊ חולדה מצויה ◊ לוכד חולדות ◊ לכידת חולדות ◊ לכידת חולדה ◊ מלכודת לחולדות ◊ מלכודת לחולדה ◊ מלכודת הומאנית ◊  לחולדה ◊ הדברה ירוקה ◊  ריסוס ירוק ◊  הדברת תיקנים ◊  הדברת נמלים ◊  ריסוס נמלים ◊  ריסוס נגד נמלים ◊  הדברת פרעושים ◊  הדברת קרציות ◊ הדברת יתושים ◊ ריסוס נגש יתושים ◊  הדברת זבובים ◊  ריסוס נגד פרעושים ◊  ריסוס לבית ◊  ריסוס בבית ◊  פרעושים בבית ◊  פרעושים בחצר ◊ פרעושים על הכלב ◊  פרעושים על החתול ◊  הדברת מכרסמים ◊  הדברת טרמיטים ◊  ריסוס נגד טרמיטים ◊  הדברת פשפשים ◊  ריסוס נגד פשפשים ◊  הדברת תיקן אמריקאי ◊  הדברת תיקן גרמני ◊  טיפול בג'ל לתיקנים ◊  הדברה ◊ הדברת ◊  לוכד נחשים ◊ דוקרנים ליונים ◊ הדברת יונים ◊ רשת ליונים ◊  רשת נגד יונים ◊ יונים במסתו כביסה ◊ ניקוי לשלשת יונים ◊  מדביר ◊ מדביר במרכז ◊  הדברה במרכז ◊  הדברת מזיקים במרכז ◊  לוכד חולדות במרכז ◊  לכידת חולדות במרכז ◊  לוכד חולדות בתל אביב ◊ לכידת חולדות בתל אביב ◊  לוכד חולדות בת"א ◊  לכידת חולדות ת"א ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת עכברים בת"א  הדברה תל אביב הדברה בת"א הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת עכברים תל אביב הדברה בגבעתיים הדברה ברמת גן הדברה בפתח תקווה הדברה בראשון לציון הדברה ברמת השרון הדברה בהוד השרון הדברה ברעננה  הדברה בתל מונד ◊ הדברה בנתניה ◊  הדברה בקיסריה ◊ הדברה בכפר סבא  הדברה בסביון הדברה בחדרה הדברה בשרון הדברה בעמק חפר לוכד חולדות בשרון

זהירות מונעת אסון!

כפי שהדגשנו, השתדלו להזמין מדביר מומלץ בלבד, אך לא תמיד זה מתאפשר ולעיתים אתרי האינטרנט הם דרך פופולארית להזמין מדביר דירות. כנסו לאתר האינטרנט ותוודאו שמופיע שמו של אותו מדביר עם מספר רישיון הדברה. לאחר מכן תבדקו באתר של המשרד להגנת הסביבה במערכת חיפוש מדבירים  בכתובת הנ"ל.  אם אותו מדביר מציג את שמו המלא באתר האינטרנט זה מעלה את רמת האמינות שלו ולכם רק נשאר להתקשר ולדבר איתו על בעיית המזיק בביתכם. בשיחה עם מדביר מזיקים רצוי לשאול שאלות לגבי הניסיון שיש לו עם טיפול במזיקים וכיצד הוא מתכוון לבצע הדברה בביתכם. לדוגמא: אם יש לכם תיקן גרמני בבית או תיקן אמריקאי תבדקו עם המדביר האם הוא מתכוון לבצע את הטיפול באמצעות ריסוס לבית או על ידי ג'ל לתיקן גרמני? האם מדובר בפעולת הדברה ירוקה או שימוש בתכשיר זרחן אורגני. מדביר מומלץ או מדביר מקצועי יזהה ברוב המקרים את סוג המזיק מייד ויסביר לכם כיצד אותה הדברה תתבצע ובאילו אמצעים הוא ישתמש כנגד אותו מזיק.

מדבירים מומלצים משתמשים בעת ריסוס לבית בחומרי הדברה מהדור החדש. לפני כעשור יצאו מהשימוש תכשירי הדברה שנקראים זרחנים אורגנים שאמנם נשמעים טבעיים (אורגנים) אך למעשה נקבע חד משמעי על ידי ארגון הבריאות האמריקאי (וגם המשרד להגנת הסביבה בישראל אימץ את הקביעה הזו) שאין להשתמש יותר בזרחנים אורגנים משום שתכשירי הדברה אלו מסכנים נשים בהיריון ולכן הוחלט לעבור לסוג של תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה שנקראים "פירתרואידים". תכשירי הדברה מסוג "פירתרואידים" הינם תכשירי הדברה המבוססים על נוסחה צמחונית שמופקת מפרח החרצית ויש להם אפקט חזק מאוד על חרקים. זה סוג של קוטל חרקים איכותי שמתפרק במהירות ויש לו השפעה כמעט אפסית על בני אדם ושאר יונקים. מדבירים המלצות משתמשים אך ורק בתכשירי הדברה מהסוג הזה. לכן אתם מחפשים מדבירים המלצות תבדקו מראש באיזה סוג של תכשירי הדברה אותו מדביר מומלץ משתמש.

 

שיטות עבודה של מדבירים חאפרים (שרלטנים)

ישנם בשוק ההדברה מדבירם המלצות ולצידם מדבירים ללא רישיון (מדבירים חאפרים או מדבירים שרלטנים) שאינם מחזיקים ברישיון הדברה של המשרד להגנת הסביבה. מדבירים אלו גם אינם יודעים שקיימים חידושים בתחום הדברת מזיקים ואינם מתעדכנים בשיטות הדברה חדשניות בייחוד בכל הנוגע לטיפול במקרים של חרקים עוקצים. קיימים סוגים רבים של תכשירי הדברה שמיועדים לסוגי מזיקים שונים ויש צורך להתאים את תכשיר ההדברה לאותו סוג של מזיק. מדבירים המלצות יידע כיצד להתאים את חומר ההדברה המתאים לאותו סוג של חרקים עוקצים, כי הרי הדברת נמלים שונה מהדברת פשפשים או הדברת חולדות ומקרה של הדברת תיקן גרמני שונה לחלוטין ממקרה של הדברת יתושים. עוד דבר, מדבירים המלצות בניגוד למדבירים חאפרים ידעו את המינון המתאים להכנת התמיסה של תכשיר ההדברה לכן אנחנו ממליצים לכם לשאול את אותו מדביר מהו המינון שהוא מתכוון ליישם בעת ריסוס לבית . מדבירים המלצות יענו לכם על השאלות בצורה שוטפת וברורה לעומת מדביר חאפר שימרח אתכם בכל מיני ביטויים לא קשורים ויתחמק מהתשובה. מדבירים המלצות יסבירו לכם באילו פעולת מניעה ניתן להשתמש בעת ריסוס לבית על מנת שאותו מזיק יתקשה לחזור ל"שגרת החיים" בניגוד למדביר שרלטן שמעוניין רק בכספכם ויש לו עניין לחזור שוב ושוב על אותה שיטת הדברה. לא לשכוח לדרוש להציג בפניכם רישיון הדברה בתוקף עם תמונה ומספר תעודת זהות המתאים לאותו סוג של מזיק. מדבירים המלצות יציגו בפניכם רישיון הדברה ללא צורך בבקשה שלכם.

 

הדברה בחולון, הדברה בקיסריה, הדברה במרכז, הדברה בנס ציונה, הדברה בפתח תקווה, הדברה בראשון לציון, הדברה בראשל"צ, הדברה ברחובות, הדברה ברמת גן, הדברה בתל אביב , הדברה בת"א, הדברה ירוקה מחיר, הדברה ירוקה נגד נמלים, הדברה נגד צרעות, הדברת צרעות, ריסוס חולדות, ריסוס עכברים, הדברת חולדות מחיר, הדברת עכברים מחיר, הדברת מזיקים ירוקה, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד פרעושים, הדברת פשפשים, ריסוס נגד פשפשים, חברת הדברה מומלצת, חברות הדברה, הדברה בבית, הדברה בצפון, הדברה בחדרה, הדברה בסביון, הדברה בגני יהודה, הדברת פרעושים בבית, ריסוס נמלים, נמלת האש הקטנה, מדביר מומלץ בתל אביב, מדביר מומלץ בראשון לציון, תיקן גרמני, ריסוס נגד תיקנים, הדברת תיקן גרמני מחיר, תיקן גרמני מחיר, תכשיר טבעי לפרעושים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לוכד חולדות בתל אביב.

 

סיכונים בזמן הדברה

בטיחות בזמן הדברת מזיקים חשוב להבין את ההיבט הבטיחותי של יישום תכשיר הדברה בסביבת בני אדם או בסביבת בעלי חיים. לצערנו היו מספר מקרים של אסונות בהדברה כמו אסון ההדברה בירושלים קרו עוד כמה מקרים שאנשים נפגעו כתוצאה משאיפת חומרי ריסוס לבית. מקרים כאלה של הרעלות כתוצאה משאיפת חומרי הדברה הינם שכיחים אך זו תוצאה של מדבירים שאינם פועלים על פי נהלי עבודה תקינים. מדבירים המלצות פועלים על פי התקן ובעיקר על פי תווית תכשיר ההדברה ונוקטים באמצעי זהירות קפדניים בזמן הדברה ולכן אצל מדבירים המלצות מקרים כאלו אינם קורים כלל וכלל.

חברת הדברה מומלצת תמיד תציע לך שירותי הדברה ירוקה שהסיכון בה הוא מינימלי ליונקים ותדגיש את היבטי הבטיחות שכוללים לבוש מגן של מדביר מזיקים ואת העובדה שאין לשהות בבית בזמן הדברה. ישנם לקוחות שמתעקשים לשהות לצידו של מדביר מזיקים בזמן פעולת הדברה כדי לעקוב אחריו ולוודא שהוא מבצע ריסוס בכל המקומות הנדרשים ואינו "מחפף" בעבודה. אסור בתכלית האיסור לשהות בבית בזמן הדברה מכמה סיבות עיקריות: לך הלקוח אין לבוש מגן ואתה חשוף למגע עם חומר ההדברה במגע או באמצעות שאיפת אדי חומר ההדברה. קיימת אפשרות של החלקה משום שמשטחי הריסוס לחים. מדביר מזיקים לובש לבוש מגן עם כובע ומסיכה ושדה הראייה שלו מוגבל יחסית ולכן אדם נוסף השוהה איתו באותו מתחם יכול להיפגע בטעות על ידי ריסוס לא מכוון. מדבירים המלצות אינם צריכים פיקוח של בעל המבנה והם מוכווני מטרה אחת בלבד – טיפול יסודי במוקד הבעיה.

מדבירים המלצות יוודא אתכם טרום הדברה האם ישנם בעלי חיים נוספים שגרים אתכם כמו כלבים, חתולים, דגי נוי או בעלי כנף. בעלי חיים שאינם יונקים כמו דגי נוי, רגישים במגע עם חומרי הדברה ירוקה ויש צורך להקפיד לא לבצע ריסוס מזיקים בסביבתם או להרחיק אותם לתקופה של מספר שעות מהבית עד סיום הדברת מזיקים.

 

 

 

השוואת מחירי הדברה

הדברת מזיקים אינה בהכרח סיפור יקר (תלוי את מי שואלים). מחירי הדברה נקבעים על מי מספרי מדדים ויכולים להשתנות בהתאם לקריטריונים שונים. ישנם לקוחות שאמצו מדבירים מומלצים וישנם כאלה שמחליפים מדבירים בכל פעם שהם זקוקים להדברת מזיקים. כפי שאנו יודעים הזול יוצא תמיד ביוקר לכן מה שחשוב הוא מבחן התוצאה. אם מדביר זול אינו מספק את העבודה ובא רק לקחת כסף תצטרכו מו הסתם להזמין מדביר דירות נוסף הביתה והחיסכון יעלה לכם ביוקר. השוואת מחירי הדברה חשובה כדי לדעת מהי ההוצאה הצפויה בהתאם לסוג המזיק. תשתמשו בעיצות מחברים קרובים ומבני משפחה ששכרו שירותי הדברת מזיקים ותשאלו אותם לגבי איכות השירות שקיבלו וכך תימנעו מעוגמת נפש מיותרת משרות של מדביר זול שרמת השרות שלו נמוכה. מדביר בראשון לציון לדוגמא, שנותן שירותי הדברה בראשון יתמחר אחרת הדברת מזיקים ברמת גן לדוגמא. חשוב לדעת שמחירי הדברה שונים ממזיק למזיק ומושפעים מהרבה משתנים כגון: גודל השטח המטופל, המרחק שנוסע המדביר, עלות החומר או האמצעים, מספר הביקורים הנדרשים, קושי ביצוע העבודה ועוד כהנה וכהנה. מדביר מומלץ יתחשב בכל האלמנטים הללו ויסביר לכם בפירוט כיצד תתנהל ההדברה. חשוב להבין שמזיקים מתרבים במהירות ועלולים לגרום הן נזק רפואי והן נזק פיזי לכן חשוב לבחור מדביר שיסיים את בעיית המזיקים מהר ככל האפשר ויחזיר את שגרת החיים למסלולם. מדביר מומלץ מתנהל בצורה כלכלית נבונה על מנת שהעסק שלו יוכל להתקיים גם בשנה הבאה ואילו מדביר חאפר מחפש את התמורה הרגעית ולכן ייתן לכם מחירי רצפה. אל תתפתו למחירי הדברה זולים. מחיר הדברה זול חייב להדליק אצלכם  נורה אדומה! חברות הדברה המלצות מחזיקות כלי עבודה וחומרי עבודה מתקדמים ויקרים על מנת להעניק שירותי הדברה ברמה גבוהה ולזה יש עלות בהתאם. מדביר מומלץ אמור "לספק את הסחורה" ולטעת בכם תחושה של ביטחון שהוא נמצא שם בשבילכם עד סיום טיפול. מחירי הדברה הם שיקול בבחירת מדביר אולם הם צריכים להיות בתחתית סולם השיקולים. תזכרו מדביר זול עולה בדרך כלל ביוקר!

חברות הדברה אמורות לשקף את מחיר ההדברה ברמת השרות שהן מעניקות ומן הסתם יש להן מחירון הדברה כללי המוצג באתר שלהן אך חשוב להבין שמדובר בסוג של מחירון הדברה כללי וייתכנו הבדלים בין מחיר הדברה ללקוח א' ל- מחיר הדברה ללקוח ב'. מדובר בסוג של מחירון הדברה שאמור לשקף ערך כללי של מחיר הדברה ממוצע של ריסוס נגד ג'וקים לדוגמא אך מחיר הדברה של מדבירים המלצות משתנה בהתאם לקריטריונים שונים. חברות הדברה יציגו בפניכם הצעת מחיר משתלמת להדברת מזיקים ותוכלו להתמקח במידת הצורך. חשוב מאוד לבחור חברת הדברה שעומדת בסטנדרטים גבוהים של הדברה עם המלצות של לקוחות ששכרו בעבר את השרות של חברת הדברות מומלצת.

 

מחפשים מדביר מומלץ ואמין?

איתי הלוכד הינו מדביר מומלץ וחברת הדברה מומלצת בכל הארץ להדברת תיקנים, חולדות, עכברים ושאר מזיקים, בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום לכידת בעלי חיים ופועל תחת רישיון ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה הכולל הדברה במבנים ובשטח פתוח (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) מס' 1858. טלפון נייד:     

0502-600-601

 

למידע נוסף בנושא ריסוס נגד חרקים על ידי חברת מדבירים המלצות או הדברת תיקנים על ידי מדביר מומלץ לחצו על הקישור כאן

 

"איתי הלוכד", המזיקים מחוץ לבית

 

דף הבית |   הדברה ירוקה | ריסוס |לבית | הדברה בראשון לציון | הדברה בתל אביב | הדברה בכפר סבא | הדברה בגבעתיים | הדברה בפתח תקווה | הדברה בחולון | הדברה ברעננה | הדברה בבית דגן | הדברה בבני ברק | הדברה בבני ציון-בצרה- חרוצים | הדברה בגבעת שמואל | הדברה בגני תקווה | הדברה בהוד השרון | הדברה בהרצליה | הדברה ביבנה | הדברה ביהוד | הדברה בכפר שמריהו | הדברה במודיעין מכבים רעות | הדברה במזכרת בתיה | הדברה במרכז | הדברה בנס ציונה | הדברה בסביון | הדברה בפרדסייה | הדברה בקדימה צורן | הדברה בקרית אונו | הדברה בראש העין | הדברה ברחובות | הדברה ברמלה | הדברה ברמת השרון | הדברה ברמת גן | הדברה ברשפון | הדברה בשוהם | הדברה בתל מונד | הדברת נדלים | מדביר בתל אביב  | הדברה באזור השרון | הדברה  בשרון | הדברת חולדות בשרון |

logo בניית אתרים