מדביר -

מדביר

מדביר זה לא רק ג'וקים!

אומרים שעבודה של מדביר זה רק ריסוס נגד ג'וקים אז אומרים... יש פער גדול בין מה שחושבים על עבודתו של מדביר לבין העיסוק בפועל. מדביר מתעסק בקשת רחבה מאוד של מזיקים ולכן חרקים הם רק חלק מעבודתו של מדביר. הפער בין מה שחושבים על תחום עיסוקו של מדביר לבין המציאות היא פועל יוצא של סוגי המזיקים שנתקלת בהם.

בישראל יש את כל סוגי המזיקים הנפוצים בעולם אך ג'וקים הם החרקים הכי נפוצים בעולם שכל אחד מאיתנו נתקל בו לפחות פעם אחת כך שבכל פעם שמוזכר הביטוי מדביר, הוא מתקשר ישר לג'וקים אבל בפועל מזיקים יכולים להיות חרקים, מכרסמים (חולדות, עכברים), או כל חיית בר (עטלף, עורב, מיינה, נוטריה, דרורים, יונים, חולד) שנחשבת לא רצויה או שמהווה מטרד לאדם בתחום ישוב מהסיבה החשובה שהם עלולים להפיץ מחלות או לגרום נזק.

אז כדי לדעת מה מחכה לנו אצל הלקוח טרום הדברה, חייב כל מדביר מקצועי לשאול מס' שאלות מנחות. פעולת תחקור הלקוח היא הכרחית עבור המדביר וגורמת לו להבין מול אילו מזיקים הוא אמור להתמודד והאם מדובר בסוג של מזיקים חקלאיים או מזיקים ביתיים.

מדביר מזיקים

הזמנת שירותי מדביר מקצועי להרחקת מזיקים אינה מבשרת תמיד, לצערנו, שמהיום אתה יכול לשבת רגל על רגל ולהתרווח בשאננות כי מעכשיו לא יחדרו מזיקים הביתה לעולם. למעשה, יחסי הגומלין בין מדביר מקצועי לבין בעלי הדירה הם אלו שיקבעו האם תופעת המזיקים תיעלם או תחזור. זאת אומרת ששיתוף פעולה הדוק וצמוד עם מדביר והיצמדות להנחיות שלו ישמרו את המזיקים מחוץ לבית.

מדביר מחפשים מדביר מדביר ביתי ◊ מדביר לעסק ◊ מדביר חרקים ◊ מדביר ג'וקים ◊ מדביר תיקנים ◊ מדביר מומחה ◊ מדביר מומלץ ◊ המלצה על מדביר ◊ מדביר עכברים ◊ מדביר חולדות ◊ מדביר אמין ◊ מדביר ישר ◊ מדביר עם רישיון ◊ מדביר מורשה ◊ מדביר מוסמך ◊ מדביר מקצועי ◊ מדביר לבית ◊ מדביר תל אביב ◊ מדבירים מחירים ◊ רשימת מדבירים מוסמכים ◊ מדביר מורשה משרד הבריאות ◊ מדביר עם אישורים ◊ מדביר במרכז ◊ מדביר באזור תל אביב והמרכז ◊ טיפים והמלצות על מדבירים ◊ מערכת חיפוש מדבירים ◊ רשימת מדבירים מעודכנת ◊ מדביר ג'וקים ◊ מדביר לג'וקים ◊ מדביר פשפשים ◊ מדביר פרעושים ◊ מדביר צרעות ◊ מדביר יתושים ◊ מדביר מכרסמים ◊ מדביר חולדות ◊ מדביר עכברים ◊ מדביר עכברושים ◊ מדביר נמלים ◊ מדביר נמלות ◊ מדביר יונות ◊ מדביר יונים ◊ מדביר תותח ◊ מדביר מקצועי ואמין במחיר משתלם ◊ מדביר מזיקים ◊ מדביר זול ◊ מדביר מחיר זול ◊ מדבירים זולים  

מה זה מדביר?

מדביר זה איש מקצוע עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה שתפקידו לספק הגנה על הבית ממזיקים. מדביר רוכש את מקצועו במוסד לימודים מוכר ואחר כך נבחן בסדרת מבחנים עיוניים ובעל פה על ידי בוחנים של המשרד להגנת הסביבה ובמידה ועמד בהם בהצלחה הוא יקבל רישיון של מדביר שתקף ל – 5 שנים .

סוגי רישיונות מדביר -  

·       מדביר דירות – על פי חוק ההדברה החדש, מדביר דירות אינו יכול לבצע הדברה של פשפש המיטה, תהלוכן האורן, טרמיטים או דבורים. מדביר דירות אינו יכול להדביר מזיקים הקשורים למוצרים מעובדים כגון עש מזון, חיפושית מזון, חיפושיות רהיטים או עש הבגדים. מדביר דירות יכול לבצע הדברה רק בדירות, בתים פרטיים או משרדים. בכל מקום אחר כמו עסקים לדוגמא, מדביר דירות אינו יכול לבצע הדברה. מדביר דירות גם מוגבל לסוג מסוים של משרדים כלומר הוא אינו יכול לבצע הדברה במשרדים ששטחם עולה על 500 מ"ר. מדביר דירות גם אינו יכול לבצע הדברה בשטח המשותף של בנייני משרדים או בנייני מגורים שיש בהם יותר מ -16 דירות.

·       מדביר מבנים ובשטח פתוח – מדביר זה יכול לבצע כל הדברה (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) למעט הדברה באיוד.

·       מדביר עם רישיון לאיוד – יכול לבצע כל הדברה של כל מזיק כולל הדברה באיוד שזה טיפול בגז כנגד חרקי מחסן.

* חשוב מאוד – ישנם מדבירים אשר יש להם רישיון הדברה שמוגבל רק לחרקים או רק למכרסמים.

מכאן אנו מבינים שעל מנת לקבל שירותי הדברה מקצועיים חובה לבדוק האם אותו מדביר נושא עליו רישיון הדברה כחוק והאם רישיון ההדברה בתוקף כמובן.

הדברת עכברים ◊ לוכד עכברים ◊ לכידת עכברים ◊ לכידת עכבר ◊ ריסוס נגד עכברים ◊ מלכודת עכברים ◊ מלכודת לעכברים ◊ מלכודת הומאנית לעכברים ◊ עכבר בבית ◊ עכברים בבית ◊ הדברת חולדות ◊ בבית חולדה בגג ◊ חולדה במטבח ◊ חולדה באסלה ◊ הדברת חולדות בביוב ◊ ריסוס נגד חולדות ◊ חולדה נורבגית ◊ חולדה מצויה ◊ לוכד חולדות ◊ לכידת חולדות ◊ לכידת חולדה ◊ מלכודת לחולדות ◊ מלכודת לחולדה ◊ מלכודת הומאנית ◊  לחולדה ◊ הדברה ירוקה ◊  ריסוס ירוק ◊  הדברת תיקנים ◊  הדברת נמלים ◊  ריסוס נמלים ◊  ריסוס נגד נמלים ◊  הדברת פרעושים ◊  הדברת קרציות ◊ הדברת יתושים ◊ ריסוס נגש יתושים ◊  הדברת זבובים ◊  ריסוס נגד פרעושים ◊  ריסוס לבית ◊  ריסוס בבית ◊  פרעושים בבית ◊  פרעושים בחצר ◊ פרעושים על הכלב ◊  פרעושים על החתול ◊  הדברת מכרסמים ◊  הדברת טרמיטים ◊  ריסוס נגד טרמיטים ◊  הדברת פשפשים ◊  ריסוס נגד פשפשים ◊  הדברת תיקן אמריקאי ◊  הדברת תיקן גרמני ◊  טיפול בג'ל לתיקנים ◊  הדברה ◊ הדברת ◊  לוכד נחשים ◊ דוקרנים ליונים ◊ הדברת יונים ◊ רשת ליונים ◊  רשת נגד יונים ◊ יונים במסתור כביסה ◊ ניקוי לשלשת יונים ◊  מדביר ◊ מדביר במרכז ◊  הדברה במרכז ◊  הדברת מזיקים במרכז ◊  לוכד חולדות במרכז ◊  לכידת חולדות במרכז ◊  לוכד חולדות בתל אביב ◊ לכידת חולדות בתל אביב ◊  לוכד חולדות בת"א ◊  לכידת חולדות ת"א ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת עכברים בת"א  הדברה תל אביב הדברה בת"א הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת עכברים תל אביב הדברה בגבעתיים הדברה ברמת גן הדברה בפתח תקווה הדברה בראשון לציון הדברה ברמת השרון הדברה בהוד השרון הדברה ברעננה  הדברה בתל מונד ◊ הדברה בנתניה ◊  הדברה בקיסריה ◊ הדברה בכפר סבא  הדברה בסביון הדברה בחדרה הדברה בשרון הדברה בעמק חפר לוכד חולדות בשרון

הדברה בחולון, הדברה בקיסריה, הדברה במרכז, הדברה בנס ציונה, הדברה בפתח תקווה, הדברה בראשון לציון, הדברה בראשל"צ, הדברה ברחובות, הדברה ברמת גן, הדברה בתל אביב , הדברה בת"א, הדברה ירוקה מחיר, הדברה ירוקה נגד נמלים, הדברה נגד צרעות, הדברת צרעות, ריסוס חולדות, ריסוס עכברים, הדברת חולדות מחיר, הדברת עכברים מחיר, הדברת מזיקים ירוקה, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד פרעושים, הדברת פשפשים, ריסוס נגד פשפשים, חברת הדברה מומלצת, חברות הדברה, הדברה בבית, הדברה בצפון, הדברה בחדרה, הדברה בסביון, הדברה בגני יהודה, הדברת פרעושים בבית, ריסוס נמלים, נמלת האש הקטנה, מדביר מומלץ בתל אביב, מדביר מומלץ בראשון לציון, תיקן גרמני, ריסוס נגד תיקנים, הדברת תיקן גרמני מחיר, תיקן גרמני מחיר, תכשיר טבעי לפרעושים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לוכד חולדות בתל אביב.

מה עושה מדביר?

טרום הדברה, מדביר מקצועי חייב לצייר לעצמו תמונה משוערת של מה שמתחולל בבית, רק כך הוא יכול לדעת איזה ציוד או מכשירים עליו לשאת למקום ההדברה ואילו הנחיות בטיחותיות עליו למסור ללקוח.

מדביר אמור לבצע הדברה כאמור אך חשוב להבין שלא כל הדברה קשורה לרעל. הדברה היא בעצם פעולה או סדרת פעולות שמבוצעות על ידי מדביר עם שיתוף פעולה של הלקוח שבסיומם לא יהיו יותר מזיקים בסביבה. הדברה על ידי מדביר מקצועי יכולה להתבצע במספר שיטות של הדברה, על ידי ריסוס תכשיר הדברה נוזלי, ריסוס תכשיר אבקתי, יישום תכשיר הדברה מוצק, הצבת מלכודת מזיקים, או פעולות מניעה כלומר, ביצוע שינויים סביבתיים באזור מחייתם של מזיקים שיאלצו אותם להגר מקום אחר.

אם אין קמח אין מזיקים

כל בוקר המראה הזה חוזר על עצמו, המון נמלים על השיש במטבח. זה הדבר הראשון שכל מדביר צריך להסביר על נמלים. המטבח הוא המוקד הראשי של מזיקים, כמעט כל מזיק. מטבח הוא למעשה בית המקדש של נמלים (או מכרסמים, עש המזון). מטבח נקי ומצוחצח משמעו – סיכוי נמוך לפגישה עם מדביר. יונים הם מפגע חמור גם בהיבט האסתטי וגם מבחינה רפואית והם סיבה מוצדקת ליצור קשר עם מדביר ולבצע הדברה בהתאם הכוללת הרחקת יונים (רשת למסתור כביסה) או ריסוס נגד קרציונים אך מצד שני לא כל בעל חיים בבית או בגינה הוא מזיק. לדוגמא: חיפושית פרת משה רבינו (מושית השבע) מועילה מאוד לקטילת מזיקי גינה ובמקרה שלה אין צורך בהתערבות של מדביר.

מחפשים מדביר מומלץ ואמין?

איתי הלוכד הינו מדביר מומלץ וחברת הדברה מומלצת בכל הארץ להדברת תיקנים, חולדות, עכברים ושאר מזיקים, בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום לכידת בעלי חיים ופועל תחת רישיון ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה הכולל הדברה במבנים ובשטח פתוח (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) מס' 1858. טלפון נייד:     

0502-600-601

 

למידע נוסף בנושא ריסוס נגד חרקים על ידי חברת מדבירים המלצות או הדברת תיקנים על ידי מדביר מומלץ לחצו על הקישור כאן

 

"איתי הלוכד", המזיקים מחוץ לבית

 

מדביר בתל אביב,הדברה תל אביב,הדברה בתל אביב,הדברה בת"א,הדברה ת"א,מדביר בת"א,מדביר ברמת גן,מדביר בנס ציונה,מדביר ברחובות,מדביר בהרצליה,מדביר במודיעין,מדביר ברמת גן,מדביר בגדרה,מדביר בחולון,מדביר בכפר שמריהו,מדביר בפתח תקווה,מדביר ברחובות,מדביר ברמה"ש,מדביר ברמת השרון
הדברה במרכז הארץ

מדביר בתל אביב | הדברה בתל אביב | מדביר בת"א | הדברה בת"א | ריסוס | ריסוס בתל אביב | מדביר 24 שעות | הדברה במרכז | הדברה 24 שעות | הדברת ג'וקים | הדברה ירוקה | הדברה אורגנית | הדברה אקולוגית | הדברה ללא ריח | הדברה צמחית |
הדברה ירוקה

הדברה איכותית בחומרי הדברה צמחיים - חומרי הדברה ללא ריח , ללא ליכלוך  שאינם מסוכנים לבריאות !!!

אחריות לשנה !!!
 
שירות 24 שעות ביממה - יציאה מהבית לזמן קצר ( אין הכרח לתכנן מראש ) 
 
מקס הדברת מזיקים - חומרי הדברה ידידותיים לבריאותך ולסביבה .
התקשר : 0502600601
 
מדביר הוא אדם שעבר קורס הדברה  בהצלחה ,
ולמד כיצד להערך ללוחמה במזיקים שונים ומשונים בעלי אורח חיים שונה ממזיק למזיק וסוגי טיפול מגוונים .
בקורס הדברה מקבלים את הכלים והידע לצאת לדרך בלוחמה במזיקים , אבל יש דברים שעל מדביר ללמוד מהשטח ורק מהשטח.
ישנם שינויים גם מצד היריב , הוא המזיק עצמו , - יש מקרים רבים בהם מזיק מסויים מפתח עמידות לחומר הדברה מסויים , ותפקידו של מדביר מוצלח הוא להתגבר על כך , כמו כן יש תמיד חדירה של מזיקים שלא נתקלנו בהם בעבר החודרים לארץ  ממקומות רחוקים , ועל מדביר מוסמך להתעדכן ללמוד ולפעול כנגד מזיק זה דוגמת נמלת האש הקטנה ,פשפש המיטה או יתוש הנמר האסייתי  .
מדביר טוב הוא בד"כ מדביר שהעבודה מעניינת ומסקרנת אותו עצמו , ובכך מעודדת אותו ללמוד ולבצע פעולות מגוונות לפיתרון בעיות מורכבות שלא תמיד קל להתמודד עמן .
איתי המדביר מחברת איתי הלוכד הדברות מבצע הדברת מזיקים בכל אזור המרכז .
עם רצונכם בשיפור איכות החיים , ללא : מזיקים , גירודים , עקיצות או מפגע אסטתי בביתכם או בעסק , ניתן לפנות ל - איתי הלוכד - הדברות בהנהלת איתי הלוכד והמדביר
אנו נותנים שירותי הדברה במרכז  כגון : מדביר בתל אביב , מדביר בחולון , מדביר ברמת גן , מדביר בראשון לציון , מדביר בת"א , מדביר בראשל"צ  , מדביר בר"גמדביר ברחובות , מדביר בנס ציונה , מדביר בבת ים , מדביר בקריית אונו , אנו עובדים עם מדבירים מומלצים באזור השרון אזור רעננה ו מדבירים בהרצליה ובקיצור מדבירים מוסמכים מקצועיים ומנוסים בכל אזור המרכז , מדבירים שניתן לסמוך עליהם , כמובן שכל המדבירים שאנו מקיימים עמם שיתוף פעולה הנם מדבירים מוסמכים
המחזיקים רישיון הדברה , כל המדבירים שעובדים עמנו משתמשים בחומרי הדברה משובחים , חומרי הדברה ירוקים : מדבירים רבים מנפנפים בסיסמאות כגון :הדברה ירוקה , הדברה אורגנית , הדברה ביולוגית , הדברה ידידותית , הדברה טבעית , וכו'
יש לבדוק היטב באילו חומרי הדברה משתמש מדביר כזה או אחר : הדברה ביולוגית לא קיימת בתחום התברואה , הדברה אורגנית  - זה ביטוי שנשמע מבטיח אך יש להזהר , יתכן שמדובר בהדברה בחומרי הדברה ממשפחת הזרחנים האורגנים - זרחן אורגני הוא חומר הדברה רעיל ביותר , חומר הדברה מסוכן שירד משימוש , ומאושר רק בהדברת טרמיטים מהסיבה ש הדברת טרמיטים היא מתחת לפני השטח ורק באופן הזה הוא פחות נתון לחשיפה לאדם וחיות המחמד שברשותו.
הדברה צמחית היא האופציה הטובה ביותר , מדובר בחומרי הדברה המופקים מצמח  ממשפחת החרציות הנקרא כריזנטמה , ממנו מופק חומר הדברה פירטרואידי
  חומר הדברה ספציפי למזיק בלבד ללא סיכון לבני אדם וחיות מחמד ).
 במשפחת חומרי ההדברה הפירטרואידיים קיימים חומרי הדברה רבים באיכויות שונות , יש חומרי הדברה המיוצרים בארץ ויש תוצרת חוץ.קיימים הבדלי מחיר בין חומרי הדברה , חומרי ההדברה הטובים , איכותיים ויעילים ביותר לדעת רבים ומניסיון הם מתוצרת גרמניה , מדבירים רבים משתמשים בחומרי הדברה זולים על מנת למקסם רווחים , אנו מאמינים באיכות השירות ומעדיפים להשתמש בחומרי הדברה מהשורה הראשונה ,גם אם מחירם יקר משמעותית , כאשר אדם מזמין מדביר ומקבל תוצאות מרשימות ידוע כי הוא נשאר נאמן לאותו מדביר .
 
איתי הלוכד - הדברת מזיקים לשרותכם בכל עת  0502600601 - איתי
logo בניית אתרים