פינוי פגר (פינוי נבלה )- איתור פגרים נבלות פינוי פגרים חיטוי אנטיבקטריאלי . איתור מקור ריח וטיפול בבעיה .

איתור מקור ריח רע או איתור , פינוי פגר וחיטוי המקום ע"י חומר מטשטש ריח ואנטיבקטריאלי המשמיד חיידקים ומונע מחלות , במידת הצורך - הדברת פרעושים שעזבו את גוף החיה המתה ומחפשים פונדקאי אחר (בד"כ נטפלים לאדם הנמצא בקרבת הפגר ועלולים להעביר מחלות קשות )
לכן חשוב לבצע איתור פגר , פינוי פגר , חיטוי ו הדברה או ריסוס נגד פרעושים וקרציות .

פינוי פגרים בטלפון 0502600601
ריח בבית,תולעים בבית,רימות בבית,זחלים בבית,זבובים בבית,מלא זבובים,פגר חולדה,פגר עכבר,פגר יונה,נבלה,חתול מת,פינוי חתול מת,פינוי יונה מתה,פגרים בגג.תולעים לבנות קטנות בבית


איתור פגר
אתם מריחים ריח מסריח שנובע מגוף נרקב או חומר אורגני כלשהו בתהליכי רקבון, אבל אין לכם מושג מהיכן נובע הריח. כאן נכנס התפקיד של מאתר פגרים או מאתר מקורות ריח. איתור פגר לעתים היא משימה לא פשוטה ורצוי שבעל המקצוע שמגיע אליכם הוא מאתר פגרים מנוסה שהתנסה בסיטואציות מגוונות של איתור פגרים והרבה פעמים חשובה הנחישות להגיע למוקד הריח דבר שמקדיש מפנה פגרים מקצועי יותר מאשר שרלטן שמחפש לברוח מהר במקרב של קושי.

פינוי פגר 
לא נעים לשהות במקום עם מטרד ריח, מה גם שריח נוצר כתוצאה של ריקבון  גוף המלווה בחיידקים ונגיפים מה שמוביל למפגע בריאותי, פינוי פגרים חשוב אך לא מספיק לפנות פגר, אלא לבצע חיטוי מקומי בחומרי חיטוי אנטי בקטריאלים.
לפני שניגשים למלאכת פינוי פגר יש להתמגן בכפפות ונשמיה. 

פינוי פגר יונה

פינוי פגר יונה ממסתור כביסה או יונה שהסתבכה ברשת יונים, לעתים , יונים נתקלות בזכוכית, ויטרינה שקופה וצונחות היישר למרפסת, יונה מתה עלולה להוות מפגע בריאותי עקב טפילים וקרציונים שנותשים את הפגר ומחפשים פונדקאי אחר, האדם או חיות מחמד שברשותו עלולים להוות פונדקאי אקראי והתוצאה היא שהם עלולים לחוש גירודים ואף לפתח אלרגיות.

פינוי פגר חולדה

פינוי חולדה מתה ממלכודת מרתיע אנשים ובצדק, חולדה נשאית של מגוון מחלות זואונוטיות, מחלות שמועברות מבעל חיים לאדם. פינוי נבלה של חולדה הכרחי עקב מטרד בריאותי וגם בשל מטרד ריח לא נעים שמפריע בחיי היום יום של הסובלים מהדבר. בין היתר אני
ו מבצעים פימ
נוי של חולדה חיה ממלכודת במצבים בהם הלקוח נרתע מלבצע פינוי חולדה בעצמו.

פינוי פגר חתול

פינוי גוויה של חתול שנדרס,הורעל, חתול שנפל לבור, קיר גבס או ננעל במקלט, התחשמל וכדומה, חתולים נוטים ללכת למקום מסתור בעייתי לגישה כשהם חשים ברע במובן הבריאותי, לכן לעתים מריחים ריך חריף של נבלה אך לא יודעים מהיכן הוא נובע, במקרים אלו נדרש מאיתנו לבצע איתור נבלה או איתור מקור ריח. פינוי חתול מת חייב להתבצע באופן בטוח מכיוון שאין לדעת ממה סבל החתול והוא עלול להעביר מחלות. חתול מת מהווה מקור התפרצות לפרעושים, קרצית וטפילים נוספים שנוטשים את הפגר ומחפשים פונדקאי אחר להתלבש עליו, לעתים זה האדם או חיות המחמד שברשותו, לכן חשוב גם לבצע חיטוי פגר וכמובן הדברת פרעושים, קרציות ושאר מזיקים רלוונטיים.

פינוי פגר כלב

פינוי כלב מת עקב דריסה, הרעלה או כלב שהיה חיית מחמד ונפטר ואין לבעלים יכולת נפשית או פיזית לטפל בגוויה. פינוי כלב מת מצריך טיפול מיוחד של הובלה למשרפה או קבורה עם כל הצער שבדבר חייבים לעשות זאת במהרה.
 הדברה ירוקה 

 
 
 
 
 
logo בניית אתרים