הדברת טרמיטים

טרמיטים בבית שלי ?

מקס הדברת מזיקים - quattro  solutions

אנחנו מבצעים הדברת טרמיטים ייחודית!!!

• אין צורך לצאת מהבית

• והכי הכי חשוב, הטיפול ידידותי לסביבה
  ובטוח לילדיכם ולחיות המחמד שלכם.

טרמיטים מי הם

טרמיטים הם חרקים חברתיים הניזונים מהתאית המצויה בעץ ובשל כך נחשבים לאחד המזיקים הקשים והמסוכנים לתשתיות הבית. טרמיטים בונים קן באדמה שמתפתח למושבה של מאות אלפי פרטים ובצורה שיטתית חופרים תעלות לכיוון הבית ממוקדי מטרה. היעד הוא כל אותם מוצרי עץ שנמצאים בסביבת הבית: דלתות, חלונות, רהיטים, מטבח ועוד..

כיצד נזהה טרמיטים

טרמיטים הם חרקים בצבע חום בהיר עד כהה, גופם צר, מוארך ואובלי ויכולים להגיע עד לאורך של 2.5 ס"מ. הנימפות (הדרגות הצעירות) לבנבנות ובד״כ יסתתרו בתוך הקן עד שיגיעו לבגרות.

סימני נגיעות טרמיטים

לא סתם הם נחשבים לפולשים סמויים. טרמיטים רגישים מאוד לאור והחדירה לבית תיעשה בשקט, מתחת לפני השטח ותתגלה רק לאחר שהנזק כבר נעשה. במקרים מסוימים תיראה התפוררות של משקופי העץ. במקרים בהם דרכם תהיה חסומה טרמיטים יבנו תעלות בוץ על הקיר או על כל משטח אחר ובתוכן ינועו לעבר התחנה הבאה.

כיצד נתגונן בפני טרמיטים

על מנת לחסל סופית את בעיית הטרמיטים בביתכם יש צורך במומחה לטרמיטים שינטר את הבית ויתמקד בבעיה באופן מקצועי וייתן לכם פתרון מהיר. ל-״מקס הדברת מזיקים״ יש את כל הכלים הנכונים להתמודד עם כל בעיית טרמיטים בכל אזורי הבית והחצר. סוג הטיפול והחומרים שלנו לא מותירים סיכוי להישרדות טרמיטים והכי חשוב, הם פי 100 יותר בטוחים לילדיכם, לחיות המחמד שלכם ולסביבה.


צלצלו עוד היום
הדברת טרמיטים,הדברת טרמיטים בקידוח,הדברת טרמיטים ללא קידוח,הדברת טרמיטים בתל אביב,הדברת טרמיטים בראשון,הדברת טרמיטים בראשל"צ,הדברת טרמיטים בראשון לציון,הדברת טרמיטים בהרצליה,הדברת טרמיטים ברעננה,הדברת טרמיטים בחדרה,הדברת טרמיטים בפרדס חנה,הדברת טרמיטים בקיסריה,הדברת טרמיטים בחולון,הדברת טרמיטים מקצועית,הדברת טרמיטים אחריות

logo בניית אתרים