הדברה בחדרה,מדביר בחדרה,מדבירים בחדרה,הדברות בחדרה,מדביר מומלץ בחדרה          

 


חדרה - הדברה ירוקה בעיר ירוקה

חדרה היא עיר חוף מתפתחת השוכנת לחוף הים התיכון באזור השרון בין נתניה לקיסריה. בתחום חדרה רצועת חוף מהיפות בארץ ויש בה שמורות טבע, כפרי נופש , כפר דייגים וחופים טבעיים.

העיר חדרה מוקפת שטחים ירוקים רחבי ידיים הכוללים את נחל חדרה, שעובר לאורך העיר חדרה בצפון, נחל אלכסנדר בצד הדרומי, פארק נחל חדרה במערב ופארק השרון ויער חדרה הממוקמים לאורך כביש החוף.

מיקומה של העיר חדרה בין הים לשטחים ירוקים ומקווי מים הפזורים בשטח העיר חדרה כמו בריכות מים גשמים ומי נחלים, הטמפרטורה והלחות גבוהה בקיץ, כל אלו מהווים מוקד להתפתחות מזיקים תברואיים כגון: תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, פרעושים, קרציות, נמלים (נמלת האש הקטנה), צרעות (צרעה גרמנית, צרעת הפלך, צרעה מזרחית), יתושים (יתוש קולקס, יתוש הנמר האסייתי, יתוש הטיגריס האסייתי), זבובים, מכרסמים (חולדה נורווגית, חולדה מצויה, עכבר מצוי.

הדברת מזיקים בחדרה

"איתי הלוכד – הדברה משולבת", מדביר בחדרה מזה שנים רבות ומעניק שירותי הדברת מזיקים בחדרה הכוללים הדברה ירוקה (ריסוס ירוק), הדברה ללא ריח, הדברה אורגנית לחרקים, שירותי הדברה למכרסמים (טיפול למכרסמים) הכולל הדברת חולדות (ריסוס חולדות), הדברת עכברים (ריסוס עכברים) ובנוסף שירותי לכידת מכרסמים: לכידת חולדות, לכידת עכברים.

ריסוס ללא ריח בחדרה

"איתי הלוכד הדברה משולבת" מעניק שירותי הדברה ללא ריח בחדרה לכל סוגי המזיקים:

·       הדברה לפני כניסה לדירה חדשה בחדרה (הדברה טרום כניסה).

·       הדברה לפני אירוע בחדרה (הדברה טרום אירוע).

·       הדברת מזיקים בתחילת הקיץ (ריסוס דירה, ריסוס בית).

·       ריסוס נגד תיקנים בביוב.

·       ריסוס חולדות בביוב.

·       ריסוס עכברים בבית.

הדברה בחדרה מתבצעת ללא צורך להזיז חפצים או רהיטים. אם אתם מעוניינים בקיץ שקט ונקי ממזיקים הזמינו את שירותי ריסוס לבית של איתי הלוכד. ריסוס לבית בחדרה יבוצע בתוך הבית ומחוצה לו על הקירות ובתוך הביובים. במסגרת השירות ניתן לקבל הדברה ללא ריח כך שלא תצטרכו לאוורר את הבית שעות ארוכות לאחר ההדברה.

הדברת יתושים בחדרה

עקיצות יתושים בחדרה בשעות היום בקיץ הם דבר שבשגרה. יתוש הנמר האסייתי (יתוש הטיגריס האסייתי) תוקף ועוקץ בעוצמה רבה ולא מאפשר ישיבה מהנה בחצר. על מנת לשפר את איכות החיים נעניק לכם ריסוס נגד יתושים בחדרה. הדברת יתושים זו כוללת בשלב הראשון טיפול במקורות הדגירה של היתושים ובשלב השני ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי ברחבי החצר. טיפול נגד יתושים זה יאפשר לכם הקלה משמעותית לתקופה ממושכת. הריסוס מבוצע על ידי מדביר בחדרה מוסמך עם חומרי הדברה ירוקים וללא ריח.

הדברת תיקנים בחדרה

הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים) בחדרה מבוצע בכל מקומות הקינון של הג'וקים. ריסוס בביובים וריסוס בתוך הבית במקומות מועדים לפורענות. הדברה נגד ג'וקים בביובים או הדברה נגד תיקנים בבית מומלץ לבצע בתחילת הקיץ כך שתוכלו ליהנות מקיץ ללא מזיקים.

הדברת נמלים בחדרה

בכל בית בעיר חדרה מסתובבות נמלים ללא הפרעה. נמלים הולכות בעקבות מזון ומיני מתיקה שהושארו בבית. הדברת נמלים בחדרה תאפשר לכם בית נקי מנמלים. הטיפול נגד נמלים מבוצע באמצעות ריסוס נגד נמלים ללא ריח או באמצעות ג'ל לנמלים. הדברת נמלים בחדרה מבוצעת בכל חלקי הבית: על הפנלים, באזור המטבח ובכל הכניסות לבית.  "איתי הלוכד – הדברה משולבת" מתמחה בשיטות של הדברה נגד נמלים הקטנה ומספק שירות ריסוס נגד נמלת האש הקטנה. נמלת האש הקטנה עוקצת בעוצמה רבה. עקיצתה גורמת אף לכוויות אדומות לילדים ומבוגרים כאחד ולכן על מנת להיפטר מומלץ לבצע ריסוס נגד נמלים בחדרה.

הדברת צרעות בחדרה

צרעות בחדרה כגון צרעה גרמנית, צרעה מזרחית או צרעת הפלך הן תופעה שכיחה. החל מהאביב ניתן לגלות קן צרעות בבית, קן צרעות בחצר או אפילו קן צרעות בתריסים. במידה וגיליתם קן צרעות אל תתקרבו מחשש לעקיצת צרעות כואבת. הזמינו מייד שירותי הדברת צרעות בחדרה ונסלק עבורכם את המפגע במהירות.

הדברת פרעושים בחדרה

אם ברשותכם חתול או כלב קיים סיכוי למפגע פרעושים בבית או בחצר. במידה ונתקלתם בבעיה של פרעושים בבית קחו את חיית המחמד לווטרינר לקבלת טיפול נגד פרעושים. במקביל מומלץ לבצע ריסוס נגד פרעושים בחצר ובבית. יש להרחיק את הכלב או החתול למספר שעות מהשטח המטופל ואנו נרסס את כל האזור בצורה יסודית בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. כך תוכלו לשוב לבית נקי מפרעושים.

הדברת חולדות בחדרה

חולדות או עכברים הם מזיקים שפוגעים בבני אדם. חולדות או עכברים בחדרה יכולים להפיץ מחלות באמצעות גללים של חולדות או דרך פיזור שתן. עכברים או חולדות מזהמים ופוגעים במזון שלנו ומכרסמים חוטי חשמל. הדברת חולדות משולבת עם טיפול סביבתי היא הדרך הנכונה להיפטר במהירות מחולדות. אם יש לכן עכברים או חולדות בחדרה הזמינו את שירותי ההדברה שלנו ונעניק לכם טיפול יסודי לחולדות בצורה בטוחה ואחראית.

לוכד חולדות בחדרה

אם בשעת לילה מאוחרת גיליתם עכבר בבית או במקרה וחדרה חולדה נורווגית מהאסלה בשירותים או קפצה לתוך הבית חולדה מצויה מהחלון, יש לנו פתרון מצוין עבורכם: שירותי לכידת מכרסמים של איתי הלוכד. השירות הייחודי כולל לכידת חולדה או לכידת עכבר על ידי לוכד חולדות או לוכד עכברים מומלץ בחדרה.

לוכד נחשים בחדרה

חדרה הינה עיר הגובלת בשטחים ירוקים ושדות גידול לכן נחשים בחדרה הם תופעה שכיחה. אם נכנס לחצר ביתכם נחש צפע או מצאתם נחש מסוכן בתוך הבית, התקשרו מייד אל לוכד נחשים מומלץ בחדרה. חשוב מאוד לא להתקרב אל הנחש ולשמור על קשר עין רציף איתו. אם מצאתם נחש בתוך הבית צרו קשר עם איתי הלוכד שינחה אתכם טלפונית כיצד להתנהל עד מועד הגעתו. 

מדביר מומלץ בחדרה

"איתי הלוכד - הדברה משולבת" מדביר מומלץ בחדרה מעניק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים בחדרה: ריסוס ירוק ללא ריח, הדברת פשפשים, הדברת פרעושים, הדברת טרמיטים, הדברת נמלים, ריסוס נגד יתושים לכידת חולדות, הדברת צרעות, הדברת מכרסמים. השירות מקצועי ואמין וניתן לכל תושבי חדרה.
logo בניית אתרים