הדברת פשפשים ופרעושים בבית,הדברת פשפשים,דברת פרעושים,טיפול בפרעוש הבית,פרעושים בבית,פשפשים בבית

 הדברת פשפשים ופרעושים בבית

המדריך המלא להדברת פרעושים או פשפשים

הדבר הראשון שצריך לעשות לפני שמנסים לפתור בעיית פשפשים או בעיה של פרעושים, עוד לפני שמזמינים הדברת פשפשים או פרעושים, הוא לוודא עם איזה סוג של מזיק אנחנו מתמודדים. אם הצלחתם לראות מה עקץ אתכם, צלמו אותו, אם לא, ספקו לנו כמה שיותר פרטים שנוגעים לעקיצה בין אם מדובר במקום העקיצה בחצר או בבית?  היכן על הגוף נעקצתם? באיזו שעה ומה התסמינים לאחר העקיצה? קל ומהר יותר להתמודד עם מזיק ידוע מאשר סיפור ערטילאי. כך או כך אנחנו יודעים להתמודד עם כל סוג של עקיצה מאחר ויש לנו ניסיון של שנים רבות בתחום הדברת פשפשים או הדברת פרעושים.

זיהוי מדויק של מזיק, גם על ידי מדביר פרעושים מקצועי, לא תמיד פשוט כי יש הרבה חרקים עוקצים בבית או בחצר כגון צרעות, דבורים, פשפשים, פרעושים, יתושים, זבובים, קרדית האבק, קרציוני יונים ועוד כמה שאולי שכחנו להזכיר אבל אלו סוגים של חרקים עוקצים הפופולאריים ביותר שגם מדבירי פשפשים מקצועיים נוטים להתבלבל ביניהם.

אני נישאל פעמים רבות, טרום הדברת פשפש המיטה, לגבי הבדל בין עקיצת פרעושים לבין עקיצת פשפשים (פשפש המיטה). שאלה זו עולה מייד לאחר שהופיעו סימנים אדומים או נקודות אדומות על הגוף, בדרך כלל על הידיים או על הרגליים וזו הסיבה מדוע החלטתי לכתוב מאמר על הדברת פשפשים ופרעושים בבית ועל ההבדלים בין עקיצות פשפשים לעקיצות פרעושים. כמדביר שביצע מאות הדברות פרעושים ופשפשים, אני יודע היטב עד כמה עקיצות פשפשים או עקיצות פרעושים יכולות לגרום למטרד אז בואו נצא לסיור קצר בין שני עולמות החרקים העוקצים הללו ונלמד כמה פרטים חשובים שיעזרו לנו לעמוד על ההבדלים בין פרעושים לפשפשים וכיצד נפטרים מהם במהירות ובקלות בעזרת שיטות הדברת פרעושים ופשפשים.

עקיצות פרעושים – חרקים קטנים עם בעיות גדולות

פרעושים הם חרקים טפילים ונמצאים כחלק ממחזור החיים שלהם על חתולים וכלבים אך במקביל ניתן לראות פרעושים על בעלי חיים אחרים. פרעושים הם חרקים עוקצים שמוצצים דם מהמארח עליו הם חיים. פרעושים מסתתרים מתחת לפרווה או נוצות של בעלי חיים ומשום גודלם הקטן קשה מאוד להבחין בהם. ישנם אנשים שמגלים רגישות גבוהה לאחר עקיצת פרעוש מאשר אחרים. ילדים רגישים יותר לעקיצת פרעושים וסביר להניח שיפתחו תגובות אלרגיות חמורות יותר משום שבניגוד למבוגרים, ילדים מגרדים באופן אינסטינקטיבי ללא הפסקה את מקום העקיצה ואינם מודעים כלל מה עקץ אותם ומה הטיפול הנדרש. ישנם גם ברי מזל שלעולם לא נעקצים על ידי פרעושים או כאלה שלא סובלים כלל לאחר עקיצת פרעוש. אני, באופן אישי, לא ממליץ לכם לגרד את מקום העקיצה כי זה עלול להגביר את תחושת הגירוד, לגרום לאינפקציה ולהחרפת המצב.

הדברה בחולון, הדברה בקיסריה, הדברה במרכז, הדברה בנס ציונה, הדברה בפתח תקווה, הדברה בראשון לציון, הדברה בראשל"צ, הדברה ברחובות, הדברה ברמת גן, הדברה בתל אביב , הדברה בת"א, הדברה ירוקה מחיר, הדברה ירוקה נגד נמלים, הדברה נגד צרעות, הדברת צרעות, ריסוס חולדות, ריסוס עכברים, הדברת חולדות מחיר, הדברת עכברים מחיר, הדברת מזיקים ירוקה, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד פרעושים, הדברת פשפשים, ריסוס נגד פשפשים, חברת הדברה מומלצת, חברות הדברה, הדברה בבית, הדברה בצפון, הדברה בחדרה, הדברה בסביון, הדברה בגני יהודה, הדברת פרעושים בבית, ריסוס נמלים, נמלת האש הקטנה, מדביר מומלץ בתל אביב, מדביר מומלץ בראשון לציון, תיקן גרמני, ריסוס נגד תיקנים, הדברת תיקן גרמני מחיר, תיקן גרמני מחיר, תכשיר טבעי לפרעושים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לוכד חולדות בתל אביב.

 

עקיצת פשפשים – עקיצת פשפש המיטה

עקיצה של פשפש המיטה קשה יותר לזיהוי עקב הדמיון הרב בין עקיצת פשפש לבין עקיצה של יתוש. ישנם כאלה שפוסלים מייד את האפשרות לקיום פשפש המיטה בחדר השינה ובטעות חושבים שהעקיצות קשורות לאלרגיות שונות או לסוג חרק אחר ונוטלים טיפול תרופתי זה או אחר שלא פותר את בעיית הפשפשים בבית. כדי לדעת בוודאות אם מדובר בעקיצת פשפש המיטה צריך לחפש דפוס עקיצה ייחודי שמאפיין את פשפש המיטה. חשוב מכך, פשפש המיטה הוא חרק לילי ולכן עוקץ אך ורק בלילה ולכן צריך לוודא שהעקיצות התרחשו בטווח השעות הללו או התגלו בבוקר. דבר נוסף שיש לשים לב אליו הוא הגודל, פשפש המיטה גדול בהרבה מפרעוש וניתן לראות אותו בבירור בחדר השינה.

הבדלים בין עקיצות פשפש לפרעוש

במבט ראשון קשה להבדיל בין עקיצות של פשפשים לבין עקיצות של פרעושים אבל לאחר שלומדים לעמוד על ההבדלים בין עקיצת פרעוש לבין עקיצת פשפש, קל יותר לדעת מה בדיוק עקץ אותנו. פה המקום להזכיר כי אנשים שונים יכולים לפתח תגובות שונות לאותו סוג חרק עוקץ.

עקיצות של פרעושים נראות כמו אוסף של נקודות קטנות בעוד עקיצות של פשפש המיטה אדומות, קשות ונפוחות. עקיצות של פרעושים נראות כמו אוסף מקרי של עקיצות ואילו עקיצות של פשפש המיטה מסודרות ב"תבנית" מסודרת, שורה של עקיצות אחת קרובה לשנייה בקו ישר או בצורה מעוגלת  או בצורה של מקבץ עקיצות. בזמן שעקיצות פשפש מיטה יכולות להיות בכל חלקי הגוף, עקיצות של פרעושים בדרך כלל מתרחשות באזור הרגליים והעקבים. אופי תחושת הגירוד שמתלווה לאחר עקיצת פשפשים או לאחר עקיצת פרעושים דומה מאוד – עקיצות אלו ממש כמו "קוץ בתחת" והם גורמים סבל רב הן לבעלי חיים והן לבני אדם, סבל שיכול להגיע לתגובות חריפות ולנפיחות.

עכשיו, לאחר שזיהינו בוודאות שמדובר בבעיה של פשפש המיטה או של פרעושים נוכל להתחיל בתהליך של הדברת פשפשים או פרעושים בבית ובחצר בהקדם האפשרי.

 

סימנים אדומים פריחה בעור נקודות אדומות על הרגל נקודות אדומות על הבטן עקיצה במיטה עקיצה בחדר שינה עקיצה בחצר פריחה בכל הגוף עקיצות בפנים עקיצה של דבורה עקיצות בכל הגוף עקיצה של צירעה עקיצה של צרעה עקיצה של צרעות עקיצה של דבורים עקיצה של פרעושים עקיצה של פשפשים עקיצה של פשפש המיטה עקיצה של נמלת האש עקיצה של נמלי אש עקיצה של יתוש עקיצה של יתושים  עקיצות של יתושים עקיצות של נמלים ◊ עקיצת פרעוש ◊ עקיצות כואבות ◊

 

 

טבלת פשפשים מול פרעושים – הבדלים ושיטות טיפול

 

הדברת עכברים ◊ לוכד עכברים ◊ לכידת עכברים ◊ לכידת עכבר ◊ ריסוס נגד עכברים ◊ מלכודת עכברים ◊ מלכודת לעכברים ◊ מלכודת הומאנית לעכברים ◊ עכבר בבית ◊ עכברים בבית ◊ הדברת חולדות ◊ בבית חולדה בגג ◊ חולדה במטבח ◊ חולדה באסלה ◊ הדברת חולדות בביוב ◊ ריסוס נגד חולדות ◊ חולדה נורבגית ◊ חולדה מצויה ◊ לוכד חולדות ◊ לכידת חולדות ◊ לכידת חולדה ◊ מלכודת לחולדות ◊ מלכודת לחולדה ◊ מלכודת הומאנית לחולדה ◊ הדברה ירוקה ◊  ריסוס ירוק ◊  הדברת תיקנים ◊  הדברת נמלים ◊  ריסוס נמלים ◊  ריסוס נגד נמלים ◊  הדברת פרעושים ◊  הדברת קרציות ◊ הדברת יתושים ◊ ריסוס נגש יתושים ◊  הדברת זבובים ◊  ריסוס נגד פרעושים ◊  ריסוס לבית ◊  ריסוס בבית ◊  פרעושים בבית ◊  פרעושים בחצר ◊ פרעושים על הכלב ◊  פרעושים על החתול ◊  הדברת מכרסמים ◊  הדברת טרמיטים ◊  ריסוס נגד טרמיטים ◊  הדברת פשפשים ◊  ריסוס נגד פשפשים ◊  הדברת תיקן אמריקאי ◊  הדברת תיקן גרמני ◊  טיפול בג'ל לתיקנים ◊  הדברה ◊ הדברת ◊  לוכד נחשים ◊ דוקרנים ליונים ◊ הדברת יונים ◊ רשת ליונים ◊  רשת נגד יונים ◊ יונים במסתור כביסה ◊ ניקוי לשלשת יונים ◊  מדביר ◊ מדביר במרכז ◊  הדברה במרכז ◊  הדברת מזיקים במרכז ◊  לוכד חולדות במרכז ◊  לכידת חולדות במרכז ◊  לוכד חולדות בתל אביב ◊ לכידת חולדות בתל אביב ◊  לוכד חולדות בת"א ◊  לכידת חולדות ת"א ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת עכברים בת"א  הדברה תל אביב הדברה בת"א הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת עכברים תל אביב הדברה בגבעתיים הדברה ברמת גן הדברה בפתח תקווה הדברה בראשון לציון הדברה ברמת השרון הדברה בהוד השרון הדברה ברעננה  הדברה בתל מונד ◊ הדברה בנתניה ◊  הדברה בקיסריה ◊ הדברה בכפר סבא  הדברה בסביון הדברה בחדרה הדברה בשרון הדברה בעמק חפר לוכד חולדות בשרון

 

פשפשים – פשפש המיטה

פרעושים

מראה

מבנה גוף אובלי, קטנים, פחוסים בצבע אדמדם חום

זעירים, פחוסים, מאורכים ושחורים, בהגדלה: רגליים אחוריות ארוכות מהקדמיות

גודל

אורך: 4-5 מ"מ רוחב: 1.5-3 מ"מ

אורך: 1.5-3 מ"מ

העברת מחלות

לא מפיץ מחלות

מפיצי מחלות

תגובה של הגוף

גירוד מקומי עד פריחה. סדרה של עקיצות אדמדמות מתחת לבגדים בשורה או בקשת

עקיצה מורגשת, גירוד, פריחה

זיהוי

נקודות שחורות באזור המיטה, אינם קופצים, הולכים בזריזות, אינם עפים, ביצים וכתמים דמויי חלודה על המצעים

נקודות שחורות באזור הרגליים, לא עף, חרק קופצני, קשה למעוך אותם בידיים

מיקום

חריצים במסגרת המיטה, קפלים של המזרן, מאחורי תמונות, בתוך שקעי חשמל

על חיות מחמד ועל הקרקע

שיטת טיפול

איוורור, שאיבה, קיטור, ריסוס תכשירי הדברה, איבוק, כיסוי למיטה

טיפול בחיית המחמד, שאיבה, ריסוס

מניעה

עירנות, ניקיון עקבי של כלי המיטה, אי הכנסת ריהוט יד 2 ללא חיטוי מקדים

ניקיון שוטף באזור מרבץ החיה, שאיבה, עירנות

המדריך להדברת פשפשים או פרעושים

השלב הראשון של הדברת של פשפשים בבית הוא לעצור את פשפש המיטה מלעקוץ אותך (למצוץ את הדם) בעודך ישן. פשפשים לא מסוגלים להטיל ביצים אם לא יאכלו דם ואם פשפשים לא יטילו ביצים אז לא יוכלו להתרבות ואז התפשטות פשפש המיטה תיעצר. המטרה היא להרעיב את הפשפשים למוות זאת אומרת שברגע שלא נאפשר לפשפשים להגיע אל הגוף, שלנו יתחיל מנגנון החיסול שלהם.

איך עושים טיפול לפשפשים?

הדברת פשפשים נכונה מתחילה במיטה והמזרן, לשם מגיעים בסופו של דבר רוב פשפשי המיטה. יש להסיר את כל המצעים של המיטה ושל הכריות ולהכניס אותם אל שקיות אשפה אטומות כך שאם נמצאו שם פשפשים, הם לא יוכלו להימלט ולהתפזר בחדר או לחדרים אחרים בבית. את השקיות עם המצעים יש לכבס במכונת כביסה בחום הכי גבוה שמאפשר יצרן הבגדים (כפי שרשום על תווית המצעים). בסיום ההרתחה יש להכניס את המצעים למייבש כביסה (כפי שרשום על תווית המצעים). על ידי הרתחה וחימום יושמדו כל הפשפשים או ביצי הפשפשים שהתחבאו בין המצעים או המזרן. בזמן ההרתחה, נבצע עבורכם טיפול בקיטור נגד פשפשים המתחיל עם שאיבה באמצעות שואב אבק על מנת לסלק פשפשים, ביצי פשפשים, גללי פשפשים או צואת פשפשים שנותרו על הכריות, המזרן, ארגז המצעים, לאורך חריצים וסדקים במסגרת המיטה. לאחר שאיבת הפשפשים נבצע עבורכם במסגרת הדברת הפשפשים טיפול בקיטור חם נגד פשפשים על מנת לחדור לעומק מסגרת המיטה. הטיפול בקיטור והשאיבה יבוצע בצורה יסודית בכל חלקי החדר כולל ארונות, שקעים וחריצים שונים בחדר. בסיום תהליך ההדברה נבצע ריסוס נגד פשפשים בכל חלקי החדר, כמובן שלא מרססים מזרן. ריסוס נגד פשפשים יקטול במגע כל פשפש ואז יתאדה במהירות.  ונאבק את שקעי החשמל בתכשיר הדברה ייחודי נגד פשפשים. את המזרן יש לעטוף בכיסוי מיוחד נגד פשפשים על מנת לא לאפשר לפשפשים עקשניים לצאת ולא לאפשר לפשפשים "חדשים" לחדור אל המזרן.

איך עושים טיפול לפרעושים?

הדברה נגד פרעושים בטוחה מתחילה בטיפול במקור הבעיה. פרעושים הם חרקים טפילים של חתולים או כלבים ושם יש לתת את הדגש הראשוני. בדיקה פשוטה תוביל למסקנה אם הכלב או החתול נגועים בפרעושים. אם הכלב או החתול נגועים בבעיה של פרעושים חובה להעניק להם טיפול וטרינרי נגד פרעושים. ישנם מקרים רבים שהפרעושים לא קשורים ישירות אל חיית המחמד אלא לחתולי רחוב או כלבים משוטטים. תיתכן המלטת חתולים בחצר הבניין אשר תוביל למצב של מכת פרעושים בכל הבניין. מדביר מקצועי של פרעושים צריך לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בהקדם. אם מדובר במקרה של מכת פרעושים בבית יש לבצע שאיבה של הרצפה, השטיחים ומקום המרבץ של חיית המחמד. הדברה נגד פרעושים עם תכשיר הדברה שארתי תעשה את שאר העבודה. נבצע עבורכם ריסוס נגד פרעושים בכל שטח הבית או בחצר עם תכשיר הדברה שארתי שיקטול את כל דרגות הפרעוש.

 

הדברת פשפשים או פרעושים

הדברת פשפשים או פרעושים דירת 2 חדרים : 230 – 280 ₪

הדברת פשפשים או פרעושים דירת 3 חדרים : 280 – 320 ₪

הדברת פשפשים או פרעושים דירת 4 חדרים : 320 – 380 ₪

הדברת פשפשים או פרעושים דירת 5 חדרים : 340 – 400 ₪

 

*הערה : הדברת פרעושים או פשפשים בחצר בתוספת תשלום לפי שטח החצר ב – מ"ר.

קרא עוד בנושא הדברת פשפשים או פרעושים.

 

הדברת פשפש מיטה מחיר

מחיר לחדר עד 15 מ"ר : 800 – 1000 ₪

אחריות ל – 3 חודשים תינתן במידה ותבוצע הדברה בכל שטח הבית!

קראו עוד בנושא הדברת פשפש המיטה או ריסוס פשפש מיטה.

 

איתי הלוכד הינו מדביר מומלץ להדברת פשפשים או פרעושים, בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום לכידת בעלי חיים ופועל תחת רישיון ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה הכולל הדברה במבנים ובשטח פתוח (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) מס' 1858. טלפון נייד:     

0502-600-601

"איתי הלוכד", המזיקים מחוץ לבית!

 

דף הבית |   הדברה ירוקה | ריסוס לבית | הדברה בראשון לציון | הדברה בתל אביב | הדברה בכפר סבא | הדברה בגבעתיים | הדברה בפתח תקווה | הדברה בחולון | הדברה ברעננה | הדברה בבית דגן | הדברה בבני ברק | הדברה בבני ציון-בצרה- חרוצים | הדברה בגבעת שמואל | הדברה בגני תקווה | הדברה בהוד השרון | הדברה בהרצליה | הדברה ביבנה | הדברה ביהוד | הדברה בכפר שמריהו | הדברה במודיעין מכבים רעות | הדברה במזכרת בתיה | הדברה במרכז | הדברה בנס ציונה | הדברה בסביון | הדברה בפרדסייה | הדברה בקדימה צורן | הדברה בקרית אונו | הדברה בראש העין | הדברה ברחובות | הדברה ברמלה | הדברה ברמת השרון | הדברה ברמת גן | הדברה ברשפון | הדברה בשוהם | הדברה בתל מונד | הדברת נדלים | מדביר בתל אביב  | הדברה באזור השרון | הדברה  בשרון | הדברת חולדות בשרון | הדברת עכברים בשרון | מדביר באזור השרון | מדביר מכרסמים בשרון | מדביר עכברים בשרון | מדבירים בשרוןראש הטופסתחתית הטופס

 

logo בניית אתרים