התפרצות חולדות בתל אביב

מתקפת חולדות בתל אביב וברמת גן בשל עבודות הרכבת הקלה

 

האם החולדות מאיימות להשתלט על גוש דן?

 

בלב גוש דן הצפוף, שוכנות ערי מטרופולין מרכזיות תל אביב ורמת גן. כמו בכל מרכז אורבני, חיות להן חולדות בסימביוזה עם תושבי המקום. חולדות אלו משתכנות בעיקר מתחת לפני האדמה במערכת הביוב או חופרות מחילות בקרקע בשעות היום ומדי ערב יוצאות חולדות לחצרות הבניינים ואוכלות מכל הבא ליד. מצבורי אשפה בחזיתות בניינים והסמטאות השוממות בשווקים העירוניים הופכים בשעות הלילה למוקד עלייה של עכברושים ענקיים שהופכים לשליטים הבלתי מעורערים של שעות הלילה. חולדות ענקיות ומאיימות מטיילות על כבלי החשמל, החומות המפרידות בין הבתים ואף נכנסות לדירות דרך פתחים שהושארו או דרך מערכת הביוב וזורעות פחד בקרב התושבים חסרי האונים. דיירים שגרים בסמיכות לאזורים נגועים, סובלים ממכה בלתי פוסקת של חולדות, חשים פחד יומיומי ונאלצים להסתגר בבתים ולהגיף תריסים גם בימים החמים. חלקם של תושבי תל אביב או רמת גן אף נאלץ לעבור דירה כשמדובר באזורים עם רמת סניטציה מחפירה. הצפיפות הבלתי נסבלת כתוצאה מהגידול הבלתי פוסק במספר תושבי תל אביב ורמת גן יצר מציאות עגומה של מכת חולדות שפושטות על העיר תל אביב. מתקפת חולדות כזו מאיימת על בריאות הציבור וזאת למרות המאמצים שמשקיעה עיריית תל אביב במיגור תופעת החולדות. ערים כמו תל אביב או רמת גן שוכרות שירותי הדברה של חברות הדברה בתל אביב אך ההתמודדות עם מכת חולדות או מכת עכברים היא סיזיפית ותמיד ידן של חולדות על העליונה . מסכת ייסורים זו עומדת להחריף עם תחילתן של עבודות הרכבת הקלה.

 

 

הדברה בחולון, הדברה בקיסריה, הדברה במרכז, הדברה בנס ציונה, הדברה בפתח תקווה, הדברה בראשון לציון, הדברה בראשל"צ, הדברה ברחובות, הדברה ברמת גן, הדברה בתל אביב , הדברה בת"א, הדברה ירוקה מחיר, הדברה ירוקה נגד נמלים, הדברה נגד צרעות, הדברת צרעות, ריסוס חולדות, ריסוס עכברים, הדברת חולדות מחיר, הדברת עכברים מחיר, הדברת מזיקים ירוקה, הדברת מכרסמים, הדברת עכברים, הדברת חולדות, הדברת מכרסמים, ריסוס נגד פרעושים, הדברת פשפשים, ריסוס נגד פשפשים, חברת הדברה מומלצת, חברות הדברה, הדברה בבית, הדברה בצפון, הדברה בחדרה, הדברה בסביון, הדברה בגני יהודה, הדברת פרעושים בבית, ריסוס נמלים, נמלת האש הקטנה, מדביר מומלץ בתל אביב, מדביר מומלץ בראשון לציון, תיקן גרמני, ריסוס נגד תיקנים, הדברת תיקן גרמני מחיר, תיקן גרמני מחיר, תכשיר טבעי לפרעושים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לוכד חולדות בתל אביב.

 

 

 

מתקפת חולדות בשל עבודות הרכבת הקלה

 

האיזון בין מספרי החולדות הצצות בלילה מעל פני השטח עומד לעבור שינוי עקב הקמת תשתית הרכבת הקלה בלב גוש דן. חפירות הרכבת הקלה עומדות להפר את האיזון וכך תוך זמן קצר צפויה מתקפת חולדות גדולה בתל אביב ורמת גן. המדביר המפורסם איתי פוטש המכונה "איתי הלוכד" מסביר: "ברגע שיכנס לפעולה השופל הראשון, תהיה פה מסיבה גדולה" לדבריו, הזעזוע בבטן האדמה, מקום מושבן של חולדות, יגרום לבהלה שבעקבותיה יצוצו חולדות בכל קרן רחוב ואם רק עצם המחשבה על חולדה גורמת לכם פיק ברכיים חכו לרגע שבה אתם חולקים את המיטה עם חולדה שנכנסה מהחלון לחדר השינה של הילדים". איתי הלוכד מתאר תרחיש בלהות של עיר של חולדות השוכנת מתחת לאדמה שבין רגע פורצת החוצה. "אם ביומיום מאחורי כל תושב מסתתרות שתי חולדות לפחות, מספרים אלו של חולדות אף יוכפלו."

-איתי פוטש לוכד חולדות-

תיאור: איתי (לוכד) פוטש. "רופא אני לא אהיה עם קעקוע כזה" (צילום: תומי הרפז)

 

מכת חולדות בגוש דן, כיצד תתמודדו

 

"איתי הלוכד" מתריע על הסכנות האפשריות כתוצאה מעבודות הרכבת הקלה בתל אביב וברמת גן. "מספר רב של חולדות מעוררות אימה צפוי לעלות על פני השטח והכמויות יגדלו בצורה משמעותית לכן מומלץ להיערך לכך מבעוד מועד".

חולדות הן חיות סתגלניות בעלי רמת אינטליגנציה מאוד גבוהה ותוך פרק זמן מאוד קצר ימצאו לעצמן מקום מגורים חלופי. אם עד היום נעו חולדות בתוך מעברים בחופשיות ובפיזור שווה בכל חלקי המטרופולין דרך מערכות הביוב עשוי מצב זה להשתנות ויתכן מצב בלתי נמנע של ריכוזים גבוהים של חולדות באזורים מסוימים. מהשטח עולים קולות של מדבירי חולדות הטוענים שאולי לטווח הקצר עלולה להיווצר קטסטרופה אולם לטווח הארוך זה אולי לטובה. הכוונה שאם עד היום היה קשה לבצע טיפול לחולדות כי הן הסתתרו במעמקי מי השפכים, עכשיו הן בהישג יד.

ההמלצה שלנו היא לבצע פעולת הדברה מקצועית מיד כשמבחינים בחולדה. אם עד היום ניסה האזרח הקטן להתמודד עם לכידת חולדה באופן עצמאי, עכשיו, עם תחילת עבודות הרכבת הקלה, מומלץ להזמין מדביר חולדות שהוא גם לוכד חולדות על מנת לטפל בבעיית החולדות באופן מהיר והחלטי ולא לאפשר מצב שבו לכידת חולדה מתבצעת בצורה שרלטנית או איטית ובכך עלולה להיווצר משפחה חדשה של חולדות.

התמודדות עם בעיה של חולדות או עכברים אינה פשטוה לאדם בלתי מקצועי לכן בייחוד עכשיו, בעיצומן של העבודות של הרכבת הקלה, צריך לגלות עירנות יתרה. על מנת שהבית שלכם לא יהפוך לדירת מכת חולדות יש לשמור על כללי התנהגות בסיסיים: במקרה ורואים גללים או לכלוך בלתי מוסבר יש להתייעץ ולוודא שאין מדובר בצואה של חולדות. במידה וגללים אלו אינם מוכרים יש לבדוק זאת עם מומחה לחולדות. של חולדה או גללים של עכבר בכמויות גדולות מעידות על להק של חולדות שהתנחלה אצלכם. בנוסף, מומלץ לשמור על חצר נקייה מפסולת, לבצע גיזום ענפים בחצר ולוודא שאין פתחים בבית.

 

 

לוכד חולדות תל אביב : פתרון יעיל לבעיית חולדות, עכברים

כמו תל אביב גם ערים סמוכות כמו גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, חולון יושפעו בצורה עקיפה או ישירה מבעיה של מתקפת חולדות עקב בניית הרכבת הקלה. הסיבה העיקרית הינה הקצב המהיר שבו מתרבות חולדות. התרבות של חולדות היא תופעה שצריך לקחת בחשבון בעת פיקוח על חולדות. 15 שגרים לפחות במהלך שנה (15 המלטות) יוצרים קצב התרבות מטורף כאשר זוג עכברושים יכול להביא כמה מאות של צאצאים במהלך שנה אחת בלבד. בעיית חולדות עלולה להחריף עקב ביצוע עבודות הרכבת הקלה בתל אביב עד כדי מתקפת חולדות.

רעשים מהגג, קולות של חולדות מתחת לסוקל במטבח, ניתוקי חשמל מוזרים, אלו רק חלק מהסממנים לכניסה של חולדות לבית. במקרים מהסוג הזה כאשר חולדה סוררת חדרה באישון לילה לבית יש לסגור חלונות ודלתות מיד. עד כמה שזה נשמע אבסורד, זו הדרך הנכונה היחידה שמבטיחה לכידה מהירה של חולדה. במידה והשארתם לחולדה פתח הימלטות, היא תנצל הזדמנות זו עד תום. אולי חסכתם כמה שקלים אך הסיוט הבלתי נשכח של אותו ערב עלול לחזור גם בימים הבאים כאשר אותה חולדה תחזור לביקור נימוסין נוסף.  חולדה כמו עכבר מצוי הינה חיית בר ושכזו תגן על עצמה בחירוף נפש. סכנה של נשיכת חולדה שכיחה מאוד במצבים שבהם חולדה חשה באיום ממשי ולכן אל תנסו לבדכם לחתור למגע במקרה של חולדה סגורה בחדר. השאירו זאת למקצוענים. חברת ההדברה איתי הלוכד מומחים של לכידת חולדות ובעלי רזומה של אלפי לכידות חולדות או לכידות עכברים. לא כל אחד (או כל מדביר) יוכל לספק לכם שירות של לכידת חולדה בידיים. את זה יודעים הכי טוב לבצע אצל איתי הלוכד.

חברת הדברה בתל אביב ◊ חברת הדברה מומלצת בתל אביב ◊ מדבירים בתל אביב ◊ לוכד חולדות בתל אביב ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת חולדה בתל אביב ◊ לכידת עכבר בתל אביב ◊ הדברת חולדות בתל אביב ◊ הדברת עכברים בתל אביב ◊ מלכודת חולדות בתל אביב ◊ מלכודת לחולדות בתל אביב ◊ מלכודת לעכברים בתל אביב ◊ מלכודת עכברים בתל אביב הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת מכרסמים  חולדה במטבח בתל אביב חולדה בביוב בתל אביב שירותי הדברה בתל אביב הדברת מזיקים בתל אביב הדברת חרקים בתל אביב הדברת ג'וקים בתל אביב הדברת פשפשים בתל אביב הדברת פרעושים בתל אביב הדברת צרעות בתל אביב הדברת יתושים בתל אביב הדברה בקיסריה הדברה בחדרה הדברה בפרדס חנה הדברה בזכרון יעקב הדברה בבנימינה הדברה בגבעת עדה הדברה ברגבים הדברה במשמרות הדברה בכפר פינס הדברה באור עקיבא הדברת נמלים בתל אביב

מתקפת חולדות: תינוק ננשך במיטתו בראשון לציון

נשיכת חולדה

 

בשנת 2016 תועד בעיר ראשון לציון מקרה מזעזע של נשיכת חולדה. תינוק בן חמישה חודשים ננשך במיטתו על ידי חולדה בזמן שישן. זה לא המקרה הראשון שבו תועדה חולדה נושכת אדם ולמרבה השמחה כל המקרים עד כה של נשיכת חולדה הסתיימו בשלום. אל תחכו לרגע האחרון והקדימו תרופה למכה. מדביר עירוני מוצף בקריאות של תושבים שמזמינים שירותי הדברת חולדות ואין לו אפשרות לתת מענה מקיף לתופעה של מכרסמים בחצר או חולדות בבית בייחוד במקרה של חולדה מצויה. ההמלצה שלנו, על מנת להימנע ממקרה נוסף של נשיכת חולדה, בייחוד לוועדי בתים, היא להזמין מדביר חולדות לביקורת תקופתית. במקרה ונמצאה חולדה בבית, הזמינו לוכד חולדות מקצועי.

 

 

החולדות בתל אביב : מה ניתן לעשות ואיך להימנע

הדברת חולדות טיפים והמלצות

 

בעקבות החפירות באזור גוש דן של הרכבת הקלה, תושבי תל אביב והאזורים הסמוכים לאתר החפירות התעוררו בבוקר ומצאו את עצמם מתמודדים מול בעיית חולדות קשה. עבודות התשתית להקמת הרכבת הקלה הביאו למצב שבו חולדות או עכברים יצאו מאזורי המחייה שלהם והגיעו לבתים. במהלך העבודות להקמת הרכבת הקלה בגוש דן צפויה מכת חולדות או מתקפת חולדות במיוחד בערים תל אביב ורמת גן, משום שבערים אלו יחלו חפירות מאסיביות שיביאו לחשיפת מקומות המסתורים של המכרסמים. הבאנו בפניכם מספר טיפים והמלצות לטיפול בעכברים או חולדות וכיצד להתכונן למקרה של מתקפת חולדות או למקרה וגיליתם חולדה בבית. חולדת ענק בתל אביב יכולה לגרום לבהלה ולנזק בלתי משוער ולכן המלצתנו היא לנסות להשתמש באחד או יותר מהטיפים להלן:

 

פניה למוקד העירוני

 

לתושבי תל אביב או רמת גן עומד מוקד טלפוני 24 שעות שמטפל במקרים של הופעת חולדות בחצר, לכן במקרה וראיתם חולדה מטפסת על עץ בחצר הבניין או כאשר מצאתם חולדה במרפסת, צרו קשר עם המוקד העירוני ודווחו להם על בעיית חולדות באזור הבית שלכם. המוקד העירוני יעביר את הפנייה שלכם למחלקת הדברת חולדות הם, כאמור, יטפלו בכל בעיית חולדות באזורכם. מחלקת הדברת חולדות של העירייה מעניקה שרות הדברת חולדות לסוג מסוים של חולדה שנקראת "חולדת החוף" (חולדה נורווגית). מדביר עירוני מפזר רעל לחולדות באזורים הציבוריים קרי בשוחות הביוב בכבישים, במדרכות ובחצרות הבתים. למרבה הצער, עקב עומס פניות רבות, השרות של הדברת חולדות לתושבי תל אביב הינו מצומצם ומוגבל היות ויש צורך לבצע הדברת חולדות גם מעל פני השטח כנגד "חולדה מצויה".  ריבוי פניות מצד תושבי תל אביב לצורך הדברת חולדות מצד אחד והסכמי שרות של מדביר עירוני עם העיריה מונעים מתושבי גוש דן לקבל שרות מקצועי של הדברת חולדות ולכן המלצתנו היא לפנות למדביר פרטי. שם תמצאו מענה מקיף לתלונתכם מכיוון שביכולתו לתת מענה ספציפי וממוקד ולנתח ללא לחץ של זמן את בעיית המכרסמים.

 

 

כיצד למנוע הגעת חולדות לבתים בתל אביב

 

תושבי העיר תל אביב שסובלים מבעיה של חולדות או בעיה של עכברים מומלץ בפניהם לבצע פעולות מניעה שיגרמו לצמצום פעילות של מכרסמים כמו עכברים או חולדות:

·      יש לוודא שפתחי הביוב בחצר הבניין תקינים ואינם סדוקים. יש לסגור אותם היטב ולוודא שאין פתחי מחילות בסמוך.

·      יש להימנע מפיזור מזון לחתולים או מזון לכלבים בצורה שאינה מבוקרת כלומר לסלק את כלי האוכל לאחר שחיות המחמד סיימו ארוחתם. השארת מזון נגיש במהלך כל שעות היום תמשוך בלילה חולדות או עכברים.

·      ניקיון החצר מגרוטאות לא יאפשר מקום מחסה עבור חולדות או עכברים.

·      הקפדה על ניקיון באזור פחי האשפה תמנע מכת חולדות או מכת עכברים.

·      תיקון צנרת מים דולפת בחצר או צנרת מים דולפת באזור דודי המים תצמצם את האפשרות של חולדות או עכברים להתקיים בשטח הבית שלכם.

·      איטום חורים בקירות הבית לא יאפשר קינון של חולדות או עכברים ובכך תימנע מכת חולדות.

 

 

הדברת עכברים ◊ לוכד עכברים ◊ לכידת עכברים ◊ לכידת עכבר ◊ ריסוס נגד עכברים ◊ מלכודת עכברים ◊ מלכודת לעכברים ◊ מלכודת הומאנית לעכברים ◊ עכבר בבית ◊ עכברים בבית ◊ הדברת חולדות ◊ בבית חולדה בגג ◊ חולדה במטבח ◊ חולדה באסלה ◊ הדברת חולדות בביוב ◊ ריסוס נגד חולדות ◊ חולדה נורבגית ◊ חולדה מצויה ◊ לוכד חולדות ◊ לכידת חולדות ◊ לכידת חולדה ◊ מלכודת לחולדות ◊ מלכודת לחולדה ◊ מלכודת הומאנית ◊  לחולדה ◊ הדברה ירוקה ◊  ריסוס ירוק ◊  הדברת תיקנים ◊  הדברת נמלים ◊  ריסוס נמלים ◊  ריסוס נגד נמלים ◊  הדברת פרעושים ◊  הדברת קרציות ◊ הדברת יתושים ◊ ריסוס נגש יתושים ◊  הדברת זבובים ◊  ריסוס נגד פרעושים ◊  ריסוס לבית ◊  ריסוס בבית ◊  פרעושים בבית ◊  פרעושים בחצר ◊ פרעושים על הכלב ◊  פרעושים על החתול ◊  הדברת מכרסמים ◊  הדברת טרמיטים ◊  ריסוס נגד טרמיטים ◊  הדברת פשפשים ◊  ריסוס נגד פשפשים ◊  הדברת תיקן אמריקאי ◊  הדברת תיקן גרמני ◊  טיפול בג'ל לתיקנים ◊  הדברה ◊ הדברת ◊  לוכד נחשים ◊ דוקרנים ליונים ◊ הדברת יונים ◊ רשת ליונים ◊  רשת נגד יונים ◊ יונים במסתו כביסה ◊ ניקוי לשלשת יונים ◊  מדביר ◊ מדביר במרכז ◊  הדברה במרכז ◊  הדברת מזיקים במרכז ◊  לוכד חולדות במרכז ◊  לכידת חולדות במרכז ◊  לוכד חולדות בתל אביב ◊ לכידת חולדות בתל אביב ◊  לוכד חולדות בת"א ◊  לכידת חולדות ת"א ◊ לוכד עכברים בתל אביב ◊ לכידת עכברים בת"א  הדברה תל אביב הדברה בת"א הדברת חולדות בתל אביב הדברת עכברים בתל אביב הדברת עכברים תל אביב הדברה בגבעתיים הדברה ברמת גן הדברה בפתח תקווה הדברה בראשון לציון הדברה ברמת השרון הדברה בהוד השרון הדברה ברעננה  הדברה בתל מונד ◊ הדברה בנתניה ◊  הדברה בקיסריה ◊ הדברה בכפר סבא  הדברה בסביון הדברה בחדרה הדברה בשרון הדברה בעמק חפר לוכד חולדות בשרון

 

מה עושים כשמזהים חולדה בבית בתל אביב

 

סוגרים חלונות ודלתות מייד! אם תאפשרו לחולדה לצאת יש סיכוי שהיא תחזור מחר.

ככלל, מומלץ לא לטפל לבד במקרה של חולדה בבית או עכבר בבית. השאירו זאת למקצוענים. טיפול מקצועי בחולדות מצריך הבנה וניסיון והרבה קור רוח ואמצעי זהירות. חולדות או עכברים נושאים מחלות מסוכנות והמגע איתן עלול להסתיים במפח נפש. נשיכת חולדה כואבת ומסוכנת לכן במקרה וזיהיתם חולדה בבית, סגרו חלונות, דלתות או כל פתח אחר והזמינו שירות של לוכד חולדות בתל אביב. חשוב שתהיו עירניים לעובדה שהרבה "לוכדי חולדות" בתל אביב מציגים עצמם ככאלה אך בעצם הם משתמשים במלכודות כל הזמן. לוכד חולדות בתל אביב הוא כזה שלוכד בידיים בלבד. תוודאו שמדובר בשרות של לוכד חולדות אמיתי ותקבלו המלצות מחברים או תבדקו באתר האינטרנט שלו שהוא אכן כזה. אכן, לא תמיד חולדה או עכבר נמצאים במקום נגיש לכן יש צורך להשתמש באמצעי שנקרא מלכודת חולדות או מלכודת עכברים. טעויות רבות בזמן לכידת חולדה נעשות בתום לב על ידי אנשים שמזהים חולדה בבית ומציבים מלכודת חולדות באופן לא מקצועי ומפספסים את לכידת החולדה לכן אל תיקחו צ'אנס, זה ישתלם לכם הרבה יותר להזמין לוכד חולדות שיפתור את הבעיה בין רגע.

 

·       הדברת חולדות בתל אביב

·       הדברת חולדות ברמת גן

איתי הלוכד הינו מדביר מומלץ להדברת מכרסמים ומבצע הדברת עכברים בתל אביב במחיר ללא תחרות ושרות הוגן. חברת איתי הלוכד  בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום לכידת בעלי חיים ופועלת תחת רישיון ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה הכולל הדברה במבנים ובשטח פתוח (הדברת חרקים, הדברת מכרסמים) מס' 1858. טלפון נייד:

0502-600-601

 

למידע נוסף בנושא ריסוס נגד חולדות או הדברת עכברים לחצו על הקישור כאן

 

"איתי הלוכד", המזיקים מחוץ לבית!

 

דף הבית |   הדברה ירוקה | ריסוס לבית | הדברה בראשון לציון | הדברה בתל אביב | הדברה בכפר סבא | הדברה בגבעתיים | הדברה בפתח תקווה | הדברה בחולון | הדברה ברעננה | הדברה בבית דגן | הדברה בבני ברק | הדברה בבני ציון-בצרה- חרוצים | הדברה בגבעת שמואל | הדברה בגני תקווה | הדברה בהוד השרון | הדברה בהרצליה | הדברה ביבנה | הדברה ביהוד | הדברה בכפר שמריהו | הדברה במודיעין מכבים רעות | הדברה במזכרת בתיה | הדברה במרכז | הדברה בנס ציונה | הדברה בסביון | הדברה בפרדסייה | הדברה בקדימה צורן | הדברה בקרית אונו | הדברה בראש העין | הדברה ברחובות | הדברה ברמלה | הדברה ברמת השרון | הדברה ברמת גן | הדברה ברשפון | הדברה בשוהם | הדברה בתל מונד | הדברת נדלים | מדביר בתל אביב  | הדברה באזור השרון | הדברה  בשרון | הדברת חולדות בשרון | הדברת עכברים בשרון | מדביר באזור השרון | מדביר מכרסמים בשרון | מדביר עכברים בשרון | מדבירים בשרון

 

 

logo בניית אתרים